Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Reklam
SARAYDÜZÜ HABER © 2021

Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’nda buluşuyor.

Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’nda buluşuyor.
  • Güncel / Manşet
  • 06 Ekim 2019
  • Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’nda buluşuyor. için yorumlar kapalı
  • 431 KEZ OKUNDU

Sinop İş Dünyası, Sinoplu İş Adamları Derneği’nin ilkini düzenleyecek olduğu I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu’nda buluşuyor.

Karadeniz’in incisi, Sinop ilimizin birbirinden kıymetli İş Adamları ve Girişimcilerine ev sahipliği yapacak olan I. Sinop İş Dünyası ve Girişimci Forumu için SİAD, İstanbul Fuar Merkezini buluşma adresi seçti. 16-19 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte sizde olmak istiyorsanız sınırlı sayıdaki stant alanı için geç kalmadan yerinizi ayırtın.

Sinoplu İş Adamları Derneği, Forum Komisyon Başkanlığı tarafından yürütülen etkinlik projesi, alanında uzman kuruluşların çözüm ortaklığı ile Sinop İş Dünyasını uluslararası fuarcılık kültürü ile bir araya getirmektedir.

Sinop’un saygın iş dünyasını Türkiye ve Dünya’ya tanıtılmak, ilimiz ve çevreleri ile ilgili kalkınma istikrarı oluşturmak, tüm sektörlerde faaliyet gösteren kıymetli Sinop insanını, her geçen gün gelişmekte olan ticaret sahasında daha aktif rol alabilmesini sağlamak için 1995 yılında yola çıkan SİAD, bu projesi ile bir ilki gerçekleştiriyor olmanın haklı gurur ve heyecanı yaşıyor. Katılımcı ve ziyaretçileri ile buluşacağı günü sabırsızlıkla bekleyen SİAD ailesi, dernekçiliğin yeni baştan yorumlanmasına neden olacak proje derneği olmayı, birbirinden kıymetli Yönetim Kurulu ve Üyeleriyle başarmıştır. Başarı ve istikrarını her geçen gün büyüyen ailesiyle; geleceğe değer katan bir kurum olarak, en güzel miras olan sahip olduğumuz kadim değerlerimizi, gelecek nesillere emanet etmenin gayesindedir.

SİAD ailesi ve SİAD tarihinde ilk defa gerçekleştirilecek olan İş Dünyası ve Girişimci Forum’unda sizlerinde olmasını arzu ediyoruz.
Saygılarımla
Rafet ORHAN
SİAD GENEL BAŞKANI

#SİAD #SİAD2017 #SİADİFM #SİADFORUMU #SİNOPFORUMU #SİNOPGİRİŞİMCİ #SİNOPİŞDÜNYASI #SİNOPİŞDÜNYASIVEGİRİŞİMCİFORUMU #İFM #İSTANBULFUARMERKEZİ #SİNOPBULUŞMA #SİNOP

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ